- All Products
- Pantry
Spreads, Syrup & Honey
Sort
Favourites First
Filter
Product list
Other
1kg($0.70 per 100g)
Price$6.99
750g($0.93 per 100g)
Price$6.99
348ml($1.00 per 100ml)
Price$3.49
250ml($3.60 per 100ml)
Price$8.99
500g($1.80 per 100g)
Price$8.99
1kg($1.28 per 100g)
Price$12.79
500g($1.40 per 100g)
Price$6.99
500g($1.00 per 100g)
Price$4.99
375g($1.60 per 100g)
Price$5.99
348ml($1.00 per 100ml)
Price$3.49
1kg($0.70 per 100g)
Price$6.99
250ml($3.60 per 100ml)
Price$8.99
1kg($0.70 per 100g)
Price$6.99
100 x 5g($1.00 per 100g)
Price$4.99
500g($0.80 per 100g)
Price$3.99
375g($1.86 per 100g)
Price$6.99
725g($1.52 per 100g)
Price$10.99
500g($1.70 per 100g)
Price$8.49
250ml($2.40 per 100ml)
Price$5.99
1kg($0.80 per 100g)
Price$7.99
750g($0.93 per 100g)
Price$6.99
2kg($0.65 per 100g)
Price$12.99
500ml($2.40 per 100ml)
Price$11.99
290ml($3.27 per 100ml)
Price$9.49
500g($1.80 per 100g)
Price$8.99
1L($1.80 per 100ml)
Price$17.99
750g($0.93 per 100g)
Price$6.99
750ml($0.57 per 100ml)
Price$4.29
1kg($1.50 per 100g)
Price$14.99
500ml($1.60 per 100ml)
Price$7.99
375ml($2.93 per 100ml)
Price$10.99
1kg($0.80 per 100g)
Price$7.99
710ml($0.77 per 100ml)
Price$5.49
1L($1.90 per 100ml)
Price$18.99
1kg($0.68 per 100g)
Price$6.79
450g($1.78 per 100g)
Price$7.99
500ml($2.90 per 100ml)
Price$14.49
250ml($3.00 per 100ml)
Price$7.49
250ml($2.40 per 100ml)
Price$5.99
500ml($1.76 per 100ml)
Price$8.79
400g($0.75 per 100g)
Price$2.99
290ml($3.27 per 100ml)
Price$9.49
250ml($2.40 per 100ml)
Price$5.99
310ml($2.84 per 100ml)
Price$8.79
290ml($3.27 per 100ml)
Price$9.49