- All Products
- Snacks & Candy
- Energy, Granola & Cereal Bars
Nutrition Bars & Bites
Sort
Favourites First
Filter
Product list
Other
125g($4.23 per 100g)
Price$5.29
500 x 0.25g($4.23 per 100g)
Price$5.29
120g($4.16 per 100g)
Price$4.99
120g($4.16 per 100g)
Price$4.99
175g($2.85 per 100g)
Price$4.99
10 x 20g($6.00 per 100g)
Price$11.99
200g($2.50 per 100g)
Price$4.99
69g($5.78 per 100g)
Price$3.99
500 x 0.35g($2.85 per 100g)
Price$4.99
40g($6.73 per 100g)
Price$2.69
10 x 20g($6.00 per 100g)
Price$11.99
175g($2.85 per 100g)
Price$4.99
65g($6.14 per 100g)
Price$3.99
10 x 20g($6.00 per 100g)
Price$11.99
5 x 24g($4.41 per 100g)
Price$5.29
160g($3.74 per 100g)
Price$5.99
150g($2.99 per 100g)
Price$4.49
175g($2.45 per 100g)
Price$4.29
150g($6.53 per 100g)
Price$9.79
160g($2.18 per 100g)
Price$3.49
168g($0.03 per 1g)
Price$4.99
170g($7.05 per 100g)
Price$11.99
53g($5.66 per 100g)
Price$3.00
160g($3.74 per 100g)
Price$5.99
125g($4.79 per 100g)
Price$5.99
40g($6.73 per 100g)
Price$2.69
168g($0.03 per 1g)
Price$4.99
170g($7.05 per 100g)
Price$11.99
125g($4.79 per 100g)
Price$5.99
40g($6.73 per 100g)
Price$2.69
500 x 0.4g($5.50 per 100g)
Price$10.99
500 x 0.4g($5.50 per 100g)
Price$10.99
53g($5.66 per 100g)
Price$3.00
5 x 24g($4.41 per 100g)
Price$5.29
168g($0.03 per 1g)
Price$4.99
500 x 0.25g($5.59 per 100g)
Price$6.99
100g($9.79 per 100g)
Price$9.79
12 x 60g($6.94 per 100g)
Price$49.99
50g($8.38 per 100g)
Price$4.19
60g($9.15 per 100g)
Price$5.49
40g($6.73 per 100g)
Price$2.69
500 x 0.4g($5.90 per 100g)
Price$11.79
168g($0.03 per 1g)
Price$4.99
65g($6.14 per 100g)
Price$3.99
100g($9.79 per 100g)
Price$9.79
500 x 0.24g($4.16 per 100g)
Price$4.99